Публічний договір

Повідомлення від 01.03.2022 про публічну пропозицію (оферту) Комунального підприємства «Дрогобичводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019                  № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85), статей 633, 634 Цивільного Кодексу УкраїниКомунальне підприємство «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (КП “Дрогобичводоканал” ДМР) розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових приміщень в житловому будинку (багатоквартирному або індивідуальному).

Договір розміщено на офіційному вебсайті КП “Дрогобичводоканал” (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) https://vodokanal-drohobych.com.ua у вільному доступі.

З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85, яка набрала чинності 04.02.2022.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному вебсайтові КП “Дрогобичводоканал” ДМР https://vodokanal-drohobych.com.ua власники/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП “Дрогобичводоканал” ДМР.

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті КП “Дрогобичводоканал” ДМР https://vodokanal-drohobych.com.ua такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги. Договір, розміщений нижче, поширюється на категорію споживачів – населення.

Типовий індивідуальний договір та заява на приєднання 2024 (фізичні особи).pdf

Типовий індивідуальний договір та заява на приєднання 2024 (юридичні особи).pdf