Краківський водоканал розпочав кількамісячне навчання для працівників КП “Дрогобичводоканал”

Сьогодні, 13 лютого, у межах партнерства між Краківським та Дрогобицьким водоканалом за посередництва КУ “Інститут міста Дрогобича” розпочалося онлайн навчання працівників КП “Дрогобичводоканал”.
Учасників зустрічі привітав Дрогобицький міський голова Тарас Кучма. Він відзначив добру ініціативу та висловив переконання, що отриманий досвід буде корисним для розвитку КП “Дрогобичводоканал”. Також Тарас Кучма подякував Краківському водоканалу за постійну допомогу українському народу у воєнний час.
Вітання присутнім також озвучив керівник водоканалу Кракова Пйотр Зєнтара. Він зазначив, що теми, які висвітлюватимуть у процесі навчання, актуальні для водопровідно-каналізаційного господарства Дрогобича. Сьогоднішнє навчання розпочалося презентацією про історичний розвиток та сучасні технології діяльності Краківського водоканалу.

Відтак польські фахівці перейдуть до висвітлення питань обліку , якості води та низки інших тем інженерно-технічного спрямування.
Навчання триватимуть кілька місяців. Відбуватимуться двічі на тиждень. У підсумку працівники КП “Дрогобичводоканал” складатимуть іспит, за результатами якого отримають сертифікат про вивчення нових технологій у галузі водопостачання та водовідведення. Навчання проводить Краківський водоканал спільно із Краківським політехнічним університетом.