Працівники КП «Дрогобичводоканал» отримали сертифікати від Краківського водоканалу

Сьогодні, 8 липня, в адміністрації КП «Дрогобичводоканал» відбулося урочисте вручення сертифікатів від Краківського водоканалу. З цієї нагоди до Дрогобича завітали керівник польського підприємства Пйотр Зєнтара, члени наглядової ради водоканалу Павел Сендерик, Катерина Ячимська та Маріуш Шубра. Начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала подякував польським партнерам за проведені навчання. Своєю чергою Пйотр Зєнтара запевнив, що Краківський водоканал і надалі готовий ділитися знаннями і досвідом з дрогобицькими колегами. Зокрема, найближчим часом співпраця буде поглиблена у напрямку створення ГІС(геоінформаційна система).

Протягом трьох місяців для працівників КП “Дрогобичводоканал”було проведено 19 безплатних навчань, під час яких слухачі отримали широке уявлення про роботу  Краківському водоканалу.

  Лектори ознайомили із  сучасними системами збору та передачі даних обліку споживання послуг, організацією SCADA систем, інструментами для діагностики мережі водопостачання, гідравлічною моделлю водопровідної мережі,  післяаварійними відновленнями, експлуатацією каналізаційних систем, технологією очистки стоківможливостями вироблення енергії та тепла на об’єктах водоканалу.

Відтак учасники навчань склали тест, на підставі якого сьогодні отримали сертифікати.