Дитячий десант у КП “Дрогобичводоканал”

2 червня КП “Дрогобичводоканал” відвідали дві учнівські групи ліцею № 1 ім. І. Франка з класними керівниками Оксаною Брелик та Любов’ю Довжанською. Ознайомившись з історією розвитку підприємства, діти мали змогу наочно побачити лабораторію, поспостерігати за декількома цікавими дослідженням якості питної води. Заступник начальника лабораторії Анжела Дубкова зуміла легко комунікувати з допитливою дітворою, яка цікавилася найрізноманітнішими тонкощами лабораторного аналізу води.

Другою частиною екскурсії стали відвідини виробничого підрозділу водоканалу – очисних споруд. Школярі з величезним захопленням слухали розповідь технолога Галини Знак про процес, у результаті якого відбуваються справжні дива – брудна вода з усього регіону на цьому об’єкті перетворюється у чисту і прозору.

Провівши екскурсію, працівники водоканалу акцентували увагу школярів на значущих проблемах сьогодення: як слід заощаджувати питну воду, чому в каналізацію не можна кидати сміття, а також наголосили на тому, наскільки важливо для дитячої безпеки ніколи не наступати на каналізаційні колодці та не наближатися до котлованів, де ведеться ремонт підземних комунікацій.

Діти покинули підприємство переповнені нових вражень. Тепер вони знають, що вода у крані не з’являється дивовижним чином і каналізаційні стоки не зникають самі собою. Під землею є два трубомістечка, в одному з яких транспортують чисту воду до кранів, а в іншому – брудну з унітазів. І за всім цим стоїть щоденна клопітка праця колективу Дрогобицького водоканалу.